غیرقانونی بودن فعالیت آموزشی دو مؤسسه و مرکز در گیلان

04 03 2019
کد خبر : 3945125
تعداد بازدید : 118

به اطلاع شهروندان محترم گیلانی ،به خصوص علاقمندان به ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی، می رساند: محدودة فعالیت "مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان" استان تهران بوده و این مؤسسه مجاز به فعالیت در سایر استانهای کشور نیست، بنابراین برگزاری دوره های آموزشی تحت عنوان "دکترای مدیریت کسب و کار(DBA)" و "کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار(MBA)" و همچنین سایر فعالیت های آموزشی حضوری و غیر حضوری مؤسسه ماهان در استان گیلان غیر قانونی بوده و مدارک صادره  فاقد اعتبارعلمی و استخدامی است.

همچنین برگزاری دوره آموزشی در نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی،  وابسته به مؤسسه پژوهشها و مطالعات وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان گیلان،  تحت عنوان "دکترای مدیریت کسب و کار- دیپلماسی تجاری DBA"، توسط "شرکت توسعه تجارت مدیران تعالی منطقه آزاد انزلی" با همکاری "مؤسسه آموزش عالی آزاد کاوشگران فردای روشن"، غیرقانونی است و گواهی های صادره از سوی این شرکت فاقد ارزش علمی و استخدامی است و اعتبار قانونی ندارد

از شهروندان محترم گیلان و داوطلبان به ادامه تحصیل استدعا می شود قبل از ورود به دوره های آموزشی بالاتر از دوره متوسطه، از طریق سایت هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان مستقر در دانشگاه گیلان، از اعتبار مراکز و مؤسسات آموزشی فعال در استان مطمئن شوند.

لیست مراکز و مؤسسات آموزشی معتبر استان در سایت دانشگاه گیلان به آدرس https://arzyabi.guilan.ac.ir/ موجود است.


دسته بندی :
اطلاعیه

خبر های مهم

Asset Publisher

06 07 2022

اولین جلسه کارگروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد

اولین جلسه کارگروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه در 9 صبح مورخ 1401/04/14 با حضور آقایان دکتر محمد علی صالحی، دکتر علی مرتضی پور، دکتر شاهد حسن پور، دکتر آریا باباخانی و سروش اسمعیل زاده در دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه به بررسی و شناسایی نقاط قوت، ضعف، پتانسیل ها و فرصت های موجود در دانشگاه در بخش پژوهش پرداختند. همچنین در جلسه برسیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه در خصوص شفاف سازی و الحاق مستندات، مدارک و قراردادهای پژوهشی، تاکید بر پایان نامه های تقاضا محور، حمایت از تولید محصولات مستخرج شده از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی ، حرکت به سوی تولید دانش فنی با استفاده از ظرفیت های استانی در امور پژوهشی؛ تاکید شد. همچنین در این جلسه با تصمیم اعضای محترم کارگروه، جناب آقای دکتر شاهد حسن پور به عنوان دبیر کارگروه انتخاب گردیدند.