پیامک های غیرواقعی در باره تحصیل بدون کنکور در مقطع فوق لیسانس دانشگاه سراسری

15 10 2019
کد خبر : 3944886
تعداد بازدید : 148

هر ساله در آستانه بازگشایی دانشگاه ها  برخی از مؤسسات آموزشی فعال در سطح استان با ارسال پیامک هایی حاوی تبلیغات درخصوص تحصیل در دوره فوق لیسانس بدون کنکور در دانشگاه های سراسری اقدام به جذب متقاضیان به تحصیل در سطوح تحصیلات تکمیلی  در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور می کنند. 

به اطلاع شهروندان گرامی استان گیلان می رساند دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور بدون آزمون نیست و دانشپذیران این دوره ها پس از گذراندن دروس تعیین شده در دوره آمادگی و در صورت قبولی در آزمون اختصاصی می توانند وارد این دوره شده و ادامه تحصیل دهند. بنابراین ادعای بدون کنکور این دوره ها غیرواقعی است و انتظار می رود علاقمندان به تحصیل در این دوره ها قبل از ثبت نام شرایط تحصیل در دوره آمادگی(دانشپذیری) و قبولی در آزمون اختصاصی و سپس ورود به دوره های دانشجویی تحت عنوان دوره های فراگیر را با دقت مطالعه نمایند. 


دسته بندی :
اطلاعیه

خبر های مهم

Asset Publisher

06 07 2022

اولین جلسه کارگروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد

اولین جلسه کارگروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه در 9 صبح مورخ 1401/04/14 با حضور آقایان دکتر محمد علی صالحی، دکتر علی مرتضی پور، دکتر شاهد حسن پور، دکتر آریا باباخانی و سروش اسمعیل زاده در دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه به بررسی و شناسایی نقاط قوت، ضعف، پتانسیل ها و فرصت های موجود در دانشگاه در بخش پژوهش پرداختند. همچنین در جلسه برسیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه در خصوص شفاف سازی و الحاق مستندات، مدارک و قراردادهای پژوهشی، تاکید بر پایان نامه های تقاضا محور، حمایت از تولید محصولات مستخرج شده از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی ، حرکت به سوی تولید دانش فنی با استفاده از ظرفیت های استانی در امور پژوهشی؛ تاکید شد. همچنین در این جلسه با تصمیم اعضای محترم کارگروه، جناب آقای دکتر شاهد حسن پور به عنوان دبیر کارگروه انتخاب گردیدند.