اخطار به متخلفان

اخطار به متخلفان حوزه آموزش عالی در فضای مجازی

10 01 2021
کد خبر : 3944595
تعداد بازدید : 2023

قابل توجه دانشجویان دانشگاه ها و شهروندان گیلانی

اخیراً مشاهده شده برخی از بین دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان یا افرادی بیرون از دانشگاه از طریق صفحات، کانالها و گروه های مجازی در شبکه های مختلف اینترنتی اقدام به اعمال خلاف مقررات وزارت علوم و قوانین کشور نموده و با درج پیامها و اطلاعیه هایی دانشجویان را به انجام تقلب در امتحانات و آزمون های غیرحضوری ترغیب می نمایند. هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان، مستقر در دانشگاه گیلان ، به عنوان متولی نظارت بر حسن اجرای قوانین و ارزیابی عملکرد آموزش عالی استان  ضمن اخطار به تمامی دانشجویان استان اعلام می دارد که در صورت مشاهده هر نوع تخلف در زمینه آموزش عالی از جمله انجام تقلب در آزمون ها و سایر موارد از سوی آنان ، فرد خاطی را به واحدهای کمیته انضباطی دانشجویی مستقر در دانشگاه های استان معرفی و برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد. همچنین  با هماهنگی های به عمل آمده با نیروی انتظامی استان تخلف سایر افراد در حوزه آموزش عالی نیز از طریق پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران(فتا) مورد پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

به منظورمشارکت در صیانت از ساحت علم و دانش و جلوگیری از سوء استفاده سوداگرانی که از طریق ارتکاب به اعمال غیرقانونی ضمن ایراد خسارت های علمی و اجتماعی باعث ضرر و زیانهای سنگین به دانشجویان و خانواده های آنان شده و از این طریق به درآمدهای هنگفت و نامشروع دست می یابند، از تمامی شهروندان، به خصوص فعالان فضای مجازی تقاضا می شود کانالها و گروه های متخلف در حوزه آموزش عالی را از طریق راه های ارتباطی زیر به دبیرخانه این هیأت معرفی نمایند.

شماره واتسآپ و ایتا : 09050849299

اینستاگرام: @guilan.university.supervision

ایمیل: nezarat@guilan.ac.ir

آدرس سایت: arzyabi.guilan.ir

 

 


دسته بندی :
اطلاعیه
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

06 07 2022

اولین جلسه کارگروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد

اولین جلسه کارگروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه در 9 صبح مورخ 1401/04/14 با حضور آقایان دکتر محمد علی صالحی، دکتر علی مرتضی پور، دکتر شاهد حسن پور، دکتر آریا باباخانی و سروش اسمعیل زاده در دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه به بررسی و شناسایی نقاط قوت، ضعف، پتانسیل ها و فرصت های موجود در دانشگاه در بخش پژوهش پرداختند. همچنین در جلسه برسیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه در خصوص شفاف سازی و الحاق مستندات، مدارک و قراردادهای پژوهشی، تاکید بر پایان نامه های تقاضا محور، حمایت از تولید محصولات مستخرج شده از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی ، حرکت به سوی تولید دانش فنی با استفاده از ظرفیت های استانی در امور پژوهشی؛ تاکید شد. همچنین در این جلسه با تصمیم اعضای محترم کارگروه، جناب آقای دکتر شاهد حسن پور به عنوان دبیر کارگروه انتخاب گردیدند.